×
Tel: +48 531 290 119 E-mail: online@mojdietetyk.pl

Oferta i cennik

Poznaj swój Szczęśliwy Sposób Odżywiania

Chcesz trwale zgubić swoje zbędne kilogramy jedząc to, co lubisz? Marzysz o lepszej sylwetce i chcesz poprawić swój stan zdrowia? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Poznaj Naszą metodę opracowaną przez właścicielkę poradni Mój Dietetyk – Martę Marzec!

  • Unikatowe przepisy, w których znajdziesz swoje ulubione potrawy.
  • Bez suplementów odchudzających – popraw swój stan zdrowia i nie trać więcej pieniędzy.
  • Zwiększ swoją motywację – indywidualna opieka i wsparcie dietetyka, na każdym etapie współpracy.

 

To jak, jesteś gotowa, aby poznać swój szczęśliwy sposób odżywiania?
Chcesz z przyjemnością wrócić do formy i zdrowia?

Wybierz swój Szczęśliwy Sposób Odżywiania:

Kurację żywieniową rozpoczynasz od „wstępnej konsultacji” podczas której:

  • Wykonujemy dokładną analizę składu Twojego ciała
  • Przeprowadzamy dokładny wywiad żywieniowy.
  • Poznajemy Twoje cele, potrzeby i preferencje kulinarne.

Konsultacja trwa ok. 60 minut.

Cena: 120 zł.

Następnie wybierasz jaki Sposób Odżywiania jest najlepszy dla Ciebie.

Dlaczego ta metoda jest skuteczna?

Bo powstała na bazie doświadczeń pewnej osoby. Poznaj ją i zdecyduj czy jesteś gotowa podążyć sprawdzoną drogą.

Marta, to osoba otyła. Pełna obaw, które ograniczają ją w życiu codziennym. Pewnego dnia Marta poszła do dietetyka. Dzięki niemu, diecie i swojej silnej woli schudła 20 kilogramów. Doszła do wymarzonej sylwetki. Była to jednak droga pełna wyrzeczeń. Nie było w niej miejsca na kulinarne przyjemności. Kuracja odmieniła życie Marty, ale nie dopełniła uczucia szczęścia. Wzięła więc sprawy w swoje ręce.

Ukończyła studia i nauczyła się tworzyć dietę tak, by nie żyć w ciągłych ograniczeniach. By czasem móc zjeść ulubioną pizze i skosztować najsmaczniejszych lodów. By jedzenie dalej sprawiało przyjemność. Rok później założyła własną poradnię dietetyczną by dzielić się szczęściem z innymi.

Już pewnie domyślasz się, że chodzi o właścicielkę poradni Mój Dietetyk – Martę Marzec. To właśnie na bazie tych doświadczeń stworzyliśmy Szczęśliwy Sposób Odżywiania. Dzięki niemu zmiana nawyków żywieniowych to radosny i trwały proces.

-> Poznaj pełną historię Marty Marzec

Co otrzymujesz?

Osoby, które poznały Szczęśliwy Sposób Odżywiania trwale zmieniły swoje nawyki żywieniowe już w 21 dni. Poznając nowe smaki i jedząc lepiej naprawiły swój metabolizm. Teraz czerpią radość z jedzenia. A do tego realizują swój cel – odchudzanie od pierwszych tygodni kuracji (ok. 1kg tygodniowo). Bez efektu JOJO!

Widząc natychmiastowe efekty Twoja motywacja wzrasta i zyskujesz więcej energii do działania! Chce Ci się żyć! Jadłospis i listę zakupów masz zawsze pod ręką w aplikacji mobilnej. Nigdy nie zapomnisz o posiłku, zakupach czy wypiciu wody. Dzięki niej masz także stały kontakt z dietetykiem! Wspiera Cię i motywuje na każdym etapie współpracy.

A to wszystko bez suplementów odchudzających! Nie ponosisz dodatkowych kosztów i zyskujesz na zdrowiu. Zamiast liczyć na cud, bierzesz sprawy w swoje ręce. Zmieniasz swój stan od pierwszego dnia kuracji. Masz nad tym pełną kontrolę.

Dodatkowo otrzymasz bezpłatną konsultację coachingową i darmowe narzędzia do pracy własnej. Musisz tylko spróbować. Zobacz jakie to przyjemne!

Masz wątpliwości? Wypróbuj nasz przykładowy jadłospis!

Opinie klientów

Masa ciała: -34 kg w ciagu 32 tygodni! Początki były trudne, ale już po kilku tygodniach waga zaczęła mocno spadać, ciuchy zrobiły się luźne, a ja zaczęłam się dużo lepiej czuć. Ale chyba najważniejsza zmiana zaszła w mojej głowie – zaczęłam rozumieć co jem, dlaczego w takich ilościach i o takich porach, dlaczego takie posiłki… Dzięki Pani Eli wiele się nauczyłam, a w międzyczasie dieta przestała być „dietą”! W menu mam wszystko to co lubię, więc jaka to dieta?! :)

-> Zobacz więcej
Masa ciała: -26 kg w 6 miesięcy! Współpraca z p. Patrycją przebiegała bardzo przyjemnie. Diety ułożone przez Panią były łatwe do przyrządzenia oraz były bardzo smaczne. Kiedy przyszłam do Pani 05.07.2016 roku ważyłam 98kg, po upływie pół roku ważę 72kg. Po utracie wagi zniknęły moje problemy z reumatyzmem i problemy z kolanami. Dzięki diecie uchroniłam się przed operacją. Wszystko się unormowało, czuję się o wiele lepiej, nie męczę się tak jak kiedyś!

-> Zobacz więcej
Masa ciała: -14 kg w ciagu 10 tygodni! Czy z perspektywy czasu było warto? Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości! Gdybym miała podjąć tę decyzję raz jeszcze byłaby dokładnie taka sama. Jestem z siebie niesamowicie dumna, że podjęłam ryzyko i rzuciłam się w nieznane, bo to jeden z mądrzejszych wyborów jakich dokonałam :) Najzwyczajniej czuję się silniejsza, bo wiem ile mogę osiągnąć kiedy tylko naprawdę chcę :)

-> Zobacz więcej

 

Pobierz przykładowy jadłospis Mój Dietetyk

 

Nie wiesz, który pakiet wybrać?

Usiądź wygodnie, zastanów się nad poniższymi pytaniami i odpowiedz sam sobie: Która forma współpracy z dietetykiem będzie najlepsza dla mnie?

Nadal nie jesteś pewny, na którą opcję powinieneś się zdecydować? Pomożemy Ci! Skonsultuj się z doświadczonym dietetykiem z naszych poradni. Wspólnie ustalicie cel i odpowiedni program dla Ciebie, który przyniesie Ci długotrwały efekt, satysfakcję i szczęście.

Zadzwoń do poradni: +48 531 290 119
Lub napisz do nas wiadomość: online@mojdietetyk.pl

Odpowiemy na każde Twoje zapytanie.

Pobierz przykładowy jadłospis Mój Dietetyk
Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę