×
Tel: 694 259 048 E-mail: online@mojdietetyk.pl

Oferta i cennik

Serdecznie Cię witamy! Skoro tu jesteś, najprawdopodobniej oznacza to, że szukasz odpowiedniego dietetyka i dobrego, skutecznego rozwiązania sytuacji, w której się znajdujesz.

W poradniach Mój Dietetyk zawsze dokładnie słuchamy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które się do nas zgłaszają. Dzięki doświadczeniu i poznaniu najistotniejszych potrzeb naszych klientów, przygotowaliśmy aż cztery warianty oferty profesjonalnych usług dietetycznych.

Znajdź wśród nich swój szczęśliwy sposób odżywiania i z przyjemnością wróć do zdrowia i formy razem z nami!

 

Opinia p. Ani z Kielc (-34 kg!):

Początki były trudne, ale już po kilku tygodniach waga zaczęła mocno spadać, ciuchy zrobiły się luźne, a ja zaczęłam się dużo lepiej czuć. Ale chyba najważniejsza zmiana zaszła w mojej głowie – zaczęłam rozumieć co jem, dlaczego w takich ilościach i o takich porach, dlaczego takie posiłki… Dzięki Pani Eli wiele się nauczyłam, a w międzyczasie dieta przestała być „dietą”! W menu mam wszystko to co lubię, więc jaka to dieta?! :)
Pani Elu, dziękuję za wszystko!

pani-ania-kielce-01

Nie wiesz, który pakiet wybrać?

Usiądź wygodnie, zastanów się nad poniższymi pytaniami i odpowiedz sam sobie: Która forma współpracy z dietetykiem będzie najlepsza dla mnie?

Nadal nie jesteś pewny, na którą opcję powinieneś się zdecydować? Pomożemy Ci! Skonsultuj się z doświadczonym dietetykiem z naszych poradni. Wspólnie ustalicie cel i odpowiedni program dla Ciebie, który przyniesie Ci długotrwały efekt, satysfakcję i szczęście.

Zadzwoń do poradni: 694 259 048
Lub napisz do nas wiadomość: online@mojdietetyk.pl

Odpowiemy na każde Twoje zapytanie.

Nowość! Kuracja Online

Napisz do nas!

Umów się na wizytę